לומדת בטיחות בנהיגה

הדרכת בטיחות בנהיגה בארגון

ללומדת בטיחות בנהיגה של רגודו יתרונות רבים. היא מתאימה לכל ארגון, קטן, בינוני או גדול ומשיגה את המטרות הנדרשות בנושא הדרכות בטיחות בנהיגה:

הדרכות בטיחות

הדרכות בטיחות בתעבורה -
למי זה מתאים ?

לומדה לבטיחות בנהיגה מתאימה לכל ארגון הנדרש להדריך את עובדיו המחזיקים רכב חברה, את מורשי הנהיגה מטעם הארגון ואף עובדים הנוהגים ברכבם הפרטי לעבודה וממנה. מטרת הלומדה הינה לרענן את חוקי ותקנות תעבורה תוך התמקדות בגורמי הסיכון הגבוהים לבטיחות בנהיגה על מנת להגדיל את המודעות לבטיחות כדי למנוע תאונות ולמזער נזקים. 

רגודו מגישה את לומדת בטיחות בנהיגה כחבילה של שתי לומדות המתאימות לעונות השנה, חורף וקיץ בנוסף למידע הכללי הנדרש בנוגע לנהיגה בטוחה וזהירה.  (לומדת בטיחות בנהיגה עם ריענון חורף ולומדת בטיחות בנהיגה עם ריענון קיץ).

הלומדות בנויות מסרטוני אנימציה קצרים, נעימים ונוחים לצפייה אשר העובד יכול לצפות בהם ממחשב או ממכשיר נייד מכל מקום ובכל זמן. בין הסרטונים מוצגות שאלות לגבי תרחישי נהיגה שונים שהמודרך נדרש לענות וכך מטמיעים את תוכן הבטיחות בנהיגה ומסייעים לשימור זיכרון התוכן. 

מה כוללת לומדת בטיחות בנהיגה?

כמה פשוט להדריך עם רגודו ?

השארת פרטים באתר

שיחת טלפון קצרה כדי שלא נבזבז את זמנכם

הדגמה או התנסות עצמית לבחירתכם

הקמה מהירה ללא כל התקנת תוכנה או עבודת IT

הדרכת בטיחות בנהיגה מול עיני העובדים תוך דקות

דרישות החוק בנושא הדרכת בטיחות בתעבורה

כחלק מדרישות החוק, לפי תקנה 587 ב’, על כל חברה או מפעל להכין תוכנית הדרכות מקצועיות ברמה שנתית לנהגים המחזיקים רכב חברה ולמורשי הנהיגה מטעם הארגון. לומדות בטיחות בנהיגה נכתבו ואושרו על ידי קצין בטיחות בתעבורה והן מעודכנות ותואמות לדרישות החוק והתקנות. הלומדות מעניקות מענה מקיף להדרכות בטיחות בנהיגה ומהוות כלי מרכזי מתהליך הדרכה מקצועית שנתית לנהגים בארגון על פי תקנות התעבורה. מערכת ההדרכה מספקת לקצין הבטיחות בכל רגע, תמונה מלאה של השלמת ההדרכות על ידי כל העובדים ונהגים החייבים בהדרכת בטיחות בנהיגה על פי חוק. דוחות המערכת מספקות גם תמונה לגבי נקודות שהיו פחות ברורות למודרכים וקצין הבטיחות יכול להתייחס ולהוסיף דגשים משלו להדרכות המובנות.

היתרונות הבולטים של הדרכות רגודו

Skip to content